0
0
0

AgroExpo 2020

AgroExpo 2020

Компанія "Demetra" вже третій рік є учасником виставки «AGROEXPO»

Запрошуємо на нашу експозицію, яка буде знаходитися на місці К3 / 1


Виставка пройде з 30 вересня по 3 жовтня

Вас чекають приємні знижки на техніку та комплектуючі нашого виробництва!

Знайти нас можете на сайті "AGROEXPO" 

Нагадуємо Вам, що виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени – дати вже були нами анонсовані та залишаються без змін: з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року. Незважаючи на всю складність цьогорічного сезону, пов’язану з карантинними заходами «AGROEXPO-2020» пройде вчасно і, як завжди, на високому рівні. 

Завдяки своєму активному розвитку, виставка дала імпульс до того, що велика кількість як аграріїв, так і виробників вважають її подією «must visit», вона перетворилася на справжній агрохаб-майданчик для здійснення комунікацій між ними та є номером один в питаннях, які стосуються аграрної техніки та технологій, рослинництва та тваринництва, а також систем зберігання, переробки та логістики продукції АПК. 

У цьому році «AGROEXPO» відбудеться вже увосьме, за ці роки загальні виставкові площі та кількість відвідувачів виставки зросли від початку в 4 рази, та становлять - 125 000 кв.м. та 45 163 особи відповідно. Що стосується компаній експонентів, то, в порівнянні з 2013 роком – їх чисельність зросла в 5 разів, та в минулому році склала – 585 компаній. Вона входить в ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи. 

Щорічно виставка «AGROEXPO» збирає велику кількість гостей, цього року сільгоспвиробники знову планують приїхати з усіх областей України, щоб в одному місці побачити та порівняти багато різних брендів сільськогосподарської техніки, ознайомитись з їх новинками, отримати традиційну знижку і просто гарно відпочити.

В 2020 році на відвідувачів буде чекати не менш цікаве та видовищне дійство. Отже до зустрічі на «AGROEXPO-2020»!

AgroExpo2020