0
0
0
Категорії с/г техніки
1
115 000 грн
Купити
Компенсація 25%
0
120 000 грн
Купити
Компенсація 25%
0
150 000 грн
Купити
1
150 000 грн
Купити
3
145 000 грн
Купити
0
215 000 грн
Купити
2
138 000 грн
Купити
0
138 000 грн
Купити

Виробник с/г техніки в Україні - Demetra

Вітаємо вас на сайті інтернет-магазину сільгосптехніки DEMETRA. Як відомо, звучне ім'я Деметра належить грецькій богині родючості — покровительці всіх хліборобів. Уже дев'ятий рік наша ефективна команда працює та активно розвивається на благо процвітання України — для того, щоб полегшити та зробити ще більш успішним труд кожного, хто працює на землі.

Ви можете придбати у нас сільськогосподарську техніку, яку ми виробляємо самі, а також всі необхідні запчастини на найвигідніших умовах. Українська DEMETRA працює по-новому, допомагаючи аграріям реалізувати найсучасніші технології у своїй роботі.

Магазин сільгосптехніки

Асортимент техніки, яку з гордістю представляє наш магазин, буде цікавий і для невеликого фермерського господарства, і для міцного аграрного підприємства.

Зверніть особливу увагу на наступні пропозиції:

  • сівалки (зернотукові та просапні);
  • культиватори (просапні та просапні);
  • катки (прикатуючі та подрібнювачі);
  • борони (гідравлічні та ротаційні);
  • візки для розкидачів;
  • зчіпки зубових борін.

Магазин DEMETRA у своїй політиці орієнтований насамперед на інтереси клієнта. Співпрацювати з нами зручно і вигідно: ми забезпечимо кваліфіковану підтримку на всіх етапах:

  • вибір техніки;
  • кредитування на пільгових умовах;
  • оперативна доставка зі страховкою;
  • сервісне обслуговування.

Основні переваги магазину запчастин сільгосптехніки

Досвідчені аграрії знають, що важливо не тільки придбати хорошу техніку, а й налагодити її безперебійну роботу. DEMETRA як виробник дає гарантію на свою продукцію, а в разі необхідності повністю забезпечує її запчастинами. Проблем з цим не виникне навіть у найбільш напружені періоди посівних або збиральних робіт.

Запчастини для сільгосптехніки інтернет-магазин доставить замовнику швидко і якісно, ​​оскільки має відповідні договори з компаніями-перевізниками та страхує свої товари на період транспортування.

Гарантія якості та вигідні умови співпраці в магазині сільгосптехніки

На відміну від багатьох інших інтернет-магазинів в Україні DEMETRA пропонує клієнтам сертифіковану продукцію власного виробництва. Тому і ціни, і умови співпраці у нас найбільш вигідні.

Виробник заявляє 12-місячний гарантійний термін на всю сільськогосподарську техніку його виготовлення. З моменту початку експлуатації на протязі року сервісна служба оперативно та абсолютно безкоштовно усуне всі можливі поломки, що треба відзначити, трапляється нечасто. При необхідності будуть замінені та неякісні деталі або вузли техніки.

DEMETRA працює чесно і надійно, ми зацікавлених в довгостроковому партнерстві зі своїми клієнтами, а отже — у вашій ефективності. Вартість і якість нашої продукції завжди удостоюються відмінних відгуків. Дуже часто проводимо сезонні розпродажі та позасезонні акції, коли техніку можна купити значно дешевше.

Щоб знизити фінансові навантаження на вас при покупці сільгосптехніки, діє договір з ПриватБанком про кредитування за зниженими ставками — цією вигідною послугою скористалися вже дуже багато покупців. Також запрошуємо до співпраці інші інтернет-магазини, підприємців, торгові підприємства, магазини сільгосптехніки в Україні - DEMETRA гарантує якість і взаємну вигоду.

Замовляйте запчастини для сільгосптехніки в онлайн магазині DEMETRA і ставайте нашим партнером на довгі роки. Бажаємо вам відмінних урожаїв з нашим інтернет-магазином!