Наша адреса

Україна. Кіровоградска область, Кіровоградский Район, Село Соколівске, вулиця Автолюбителів, 3 Б

Час роботи
 • Інтернет магазин:
 • Цілодобово, 365/7/24
 • Офіс:
 • Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
 • Сб: з 08:00 до 14:00
 • Нд: вихідний
Виробник с/г техніки
Безкоштовна консультація +380 (95) 157-75-58

Як вибрати запасні частини для сільгосптехніки? Поради від компанії DEMETRA

Як вибрати запасні частини для сільгосптехніки? Поради від компанії DEMETRA

Сільськогосподарська техніка — механізми, за допомогою яких підвищується продуктивність праці та економиться час. До них відносяться сівалки, швидкісні плуги, культиватори. Технічні засоби експлуатуються протягом довгого часу, але іноді виходять з ладу. Тоді виникає питання про придбання запасних частин для сільгосптехніки та тракторів. У таких випадках ми завжди приходимо на допомогу і підбираємо деталі!

Запасні частини для сільгосптехніки: що ми пропонуємо?

На сайті представлені запчастини в широкому асортименті. Це надійні вироби, за допомогою яких забезпечується безперебійна робота механізмів.

Залежно від призначення, запасні частини для сільгосптехніки поділяються на чотири види:

 • до плугів — велика категорія, до якої входять одно- і двосторонні ножі, відвали корпусу, вертикальні ножі для широкозахватних плугів. Вироби виготовляються з металу, що відрізняється високими технічними характеристиками. Це запорука довговічності та зносостійкості;
 • до сівалок зернових — великий вибір запчастин, починаючи з великих елементів і закінчуючи дрібними деталями. До них відносяться амортизатори, боковини та днища ящиків, гальванічно оброблені вали, воронки зернопроводів. Деталі виготовляються відповідно до стандартів і експлуатуються тривалий час;
 • до культиваторів — у продажу є все необхідне для ремонту машин, призначених для обробки ґрунту, боротьби з бур'янами, підгортання. На вибір представлені бруси, бічні та передні утримувачі, перехідні ланки, підгортачі, стрілчасті лапи. Вироби покриваються порошковою фарбою та відрізняються стійкістю до вібрації;
 • до сівалок просапних — запасні частини для сільгосптехніки, ціна яких доступна. Це бункери для насіння, карданні вали, вентилятори, ворушилки. Ми гарантуємо високу якість запчастин і підтверджуємо це гарантією.

Власники сільгосптехніки повинні пам'ятати одне правило: деталі, які найчастіше виходять з ладу, краще купувати заздалегідь. Так виключаються ризики виникнення поломок в невідповідний момент. Це важливий аспект, від якого залежить своєчасне та оперативне виконання завдань.

Запасні частини для сільгосптехніки: 5 порад по вибору від компанії DEMETRA

Кожен конструктивний елемент призначається для конкретного пристрою і виконує свою функцію. Тому при виборі виробів потрібно точно знати, для якої моделі необхідна нова деталь. Підібрати запчастини можна самостійно, ознайомившись з асортиментом товарів.

Можливий і інший варіант. Мається на увазі спілкування з фахівцем по телефону або в онлайн-режимі. Перейдемо до такого питання, як правильно вибрати запасні частини для сільгосптехніки.

Щоб у Вас не виникали труднощі, ми дамо кілька корисних рекомендацій від компанії DEMETRA:

 1. Не купуйте китайські товари. Їх вартість мінімальна, а якість дуже низька.
 2. Обирайте деталі на офіційному сайті виробника. Без посередників Ви заощадите гроші.
 3. Звертайте увагу на якість виробів. Запасні частини для сільгосптехніки від компанії DEMETRA відрізняються довговічністю, стійкістю до корозії та до підвищених навантажень.
 4. При самостійному виборі деталей будьте уважні. Якщо виникають сумніви, зв'яжіться з менеджером. Він дасть відповіді на всі питання.
 5. Віддавайте перевагу українському виробнику. До плюсів такого рішення відноситься доступність та швидка доставка.

Перегляньте асортимент і придбайте запасні частини для сільгосптехніки в Кропивницькому на вигідних умовах! Ми пропонуємо якісну продукцію, розроблену відповідно до стандартів. В наявності є деталі для плугів, сівалок, культиваторів. Конструктивні елементи виготовляються з надійних матеріалів і обробляються порошковою фарбою. Це гарантія того, що запчастини прослужать довго і будуть виконувати свої функції!

Перегляди: 10