Наша адреса

Україна. Кіровоградска область, Кіровоградский Район, Село Соколівске, вулиця Автолюбителів, 3 Б

Час роботи
 • Інтернет магазин:
 • Цілодобово, 365/7/24
 • Офіс:
 • Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
 • Сб: з 08:00 до 14:00
 • Нд: вихідний
Виробник с/г техніки
Безкоштовна консультація +380 (95) 157-75-58

Яка сівалка краще: варіаторна або редукторна?

Яка сівалка краще: варіаторна або редукторна?

Зернотукова сівалка — сільськогосподарська машина, призначена для посіву зернових і для внесення в ґрунт мінеральних добрив. Це незамінний технічний засіб, завдяки якому підвищується врожайність та полегшується праця. На вибір представлено два види механізмів: редукторні та варіаторні. Зараз ми розберемося, яка сівалка краще і чому.

Основні переваги і недоліки редуктора

Зернотукова сівалка зі ступінчастою коробкою передач — пристрій, який широко використовується в сільському господарстві. За його допомогою здійснюється посів пшениці, гречки, гороху, сочевиці. Також одночасно з цим процесом в ґрунт вносяться гранульовані добрива і передбачається можливість регулювання норми висіву.

Відповідаючи на питання, яка сівалка більш практична: варіаторна або редукторна, потрібно розглянути переваги техніки зі ступінчастою коробкою передач.

До них відноситься:

 • надійність;
 • тривалий термін служби;
 • механічна міцність.

У пристроїв старого зразка є недоліки. Мається на увазі пошкодження посівного матеріалу, зміна норми висіву за кілька хвилин, мінімальна норма висіву 15 кг на га. Для усунення таких недоліків фахівці конструкторського бюро розробили принципово нове рішення. Це варіатор — безступінчаста коробка передач. При використанні такого механізму збільшується врожайність та підвищується продуктивність праці.

Що таке варіатор і які його головні особливості?

Пристрої з безступінчастою коробкою передач — сучасні агрегати, продумані до дрібниць. За їх допомогою забезпечується точне регулювання норми висіву та раціональна витрата посівного матеріалу. Це важливі моменти, від яких залежить розвиток бізнесу. При використанні високотехнологічних пристроїв підвищується врожайність та мінімізуються витрати.

Якщо у Вас виникло питання, яка зернова сівалка краще, ознайомтеся з перевагами пристроїв з безступінчастою коробкою передач.

Під ними мається на увазі:

 1. М'який і дбайливий висів насіння — після впровадження інноваційної розробки збільшується врожайність. Це обумовлюється тим, що ризик пошкодження посівного матеріалу зводиться до мінімуму.
 2. Підвищена продуктивність — такий параметр досягається завдяки швидкій зміні норми висіву зернових і бобових культур. На це йде кілька секунд. У плані продуктивності відповідь на питання, варіаторна або редукторна сівалка, цілком зрозуміла.
 3. Надійність — механізми виготовляються з матеріалів, що відрізняються міцністю і стійкістю до навантажень. Таким чином збільшується ресурс роботи варіатора та виключаються поломки.
 4. Розширений діапазон норм висіву — при внесенні насіння середній діапазон варіюється в межах від 1 до 400 кг на га. При внесенні в ґрунт мінеральних добрив такий показник становить 25-200 кг на гектар.
 5. Практичність — безступінчаста коробка передач ремонтується навіть в польових умовах. Для усунення несправностей є всі необхідні деталі. Для них характерна міцність і довговічність.

Що краще: варіаторна або редукторна сівалка?

Відповідь очевидна. Редуктор — застарілий механізм. У нього є деякі плюси, але й важливі мінуси. Сільськогосподарська машина з безступінчастою коробкою передач багато в чому виграє. Це сучасний технічний засіб, у якого є значимі переваги.

Тепер Ви знаєте, що краще: варіаторна або редукторна сівалка. Оберіть надійний агрегат на офіційному сайті компанії DEMETRA та використовуйте його для розвитку бізнесу! Ми пропонуємо вдосконалені пристрої, які ідеально підходять для посіву пшениці, вівса, квасолі, сої, гречки та для внесення добрив. У них поєднується інноваційність, практичність і тривалий термін служби.

Перегляди: 49