Наша адреса

Україна. Кіровоградска область, Кіровоградский Район, Село Соколівске, вулиця Автолюбителів, 3 Б

Час роботи
 • Інтернет магазин:
 • Цілодобово, 365/7/24
 • Офіс:
 • Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
 • Сб: з 08:00 до 14:00
 • Нд: вихідний
Виробник с/г техніки
Безкоштовна консультація +380 (95) 157-75-58

Зима близько: з чого почати постановку сільгосптехніки на зберігання?

Зима близько: з чого почати постановку сільгосптехніки на зберігання?

Це ключове питання, про стан сільськогосподарських машин думають не тільки в робочий період. Постановка техніки на зимове зберігання — важливий момент, від якого залежить термін її служби. При дотриманні всіх рекомендацій забезпечується безперебійна експлуатація пристроїв і мінімізуються ризики відмов. Це позитивно позначається на розвитку бізнесу та на прибутку.

Що таке постановка техніки на зберігання? Основні види.

Якщо ви не хочете, щоб з початком нового сезону сівалки, культиватори, плуги вирушили не в поля, а на технічне обслуговування, тоді приділіть пильну увагу такому процесу, як постановка техніки на тривале зберігання. Це відповідальне завдання, яке вирішується відповідно до акту. У документі вказуються основні правила і вимоги. Їх потрібно виконувати на 100%.

Постановка на зберігання сільськогосподарської техніки — це комплекс організаційно-технологічних заходів. За їх допомогою забезпечується захист вузлів і деталей від корозії, від негативного впливу низьких температур та від інших негативних чинників.

Процеси класифікуються на два види:

 1. Постановка техніки на короткочасне зберігання — від десяти днів до двох місяців. Технічне обслуговування проводиться відразу після закінчення робочого періоду. У більшості випадків агрегати розміщуються на відкритих майданчиках. Вузли та деталі не знімаються.
 2. Захист пристроїв протягом кількох сезонів — техобслуговування виконується не пізніше ніж через 10 днів з моменту закінчення польових робіт. Сільгосптехніка розміщується в приміщенні. Пристрої надійно захищаються від умов, через які зменшується термін їх служби.

Головні правила постановки техніки на зимове зберігання

Сівалки, плуги, культиватори — помічники, без яких в полі ніяк не обійтися. Щоб вони виконували свої функції протягом довгого часу, потрібно дотримуватися вимог виробника. Робота починається з перевірки стану пристроїв і з заміни зношених деталей. Тоді з настанням весни не витрачається час на ремонт і на технічне обслуговування.

Наказ про постановку техніки на зимове зберігання — це документ, на підставі якого проводяться всі необхідні процеси:

 • очищення — пристрої очищаються від залишків рослин, від бруду та від залишків посівного матеріалу. Якщо цього не зробити, збільшуються ризики виникнення корозії та ускладнюється пошук несправностей;
 • розміщення агрегатів в спеціально облаштованих місцях — постановка техніки на зберігання полягає в захисті пристроїв від несприятливих зовнішніх чинників. Для цього ідеально підходять склади та гаражі. Якщо такої можливості немає, агрегати розміщуються під навісом або накриваються вологонепроникним матеріалом;
 • обробка відкритих металевих поверхонь — деталі ретельно очищаються від бруду та обробляються розчином, який забезпечує захист від корозії;
 • установка сільгоспмашин на спеціальні опори — таким чином виключаються ризики нерівномірного навантаження та деформації шин;
 • зняття деталей, які найбільше піддаються згубному впливу — важливі елементи знімаються і розміщуються в теплих та сухих приміщеннях.

Перегляньте асортимент сільгосптехніки та купіть пристрій за прийнятною ціною! На сайті DEMETRA представлені просапні та зернотукові сівалки, розкидачі мінеральних добрив, ротаційні борони. Це надійні агрегати, з якими бізнес виходить на новий рівень. Щоб пристрої експлуатувалися довгий час, не забудьте завантажити зразок акту постановки техніки на зберігання. Дотримуйтесь правил і використовуйте агрегати за призначенням!

Перегляди: 28